<<< Atpakaļ

 

Rudens saiets Jaunannā


02.11.2017.

Sanija Jansone,
Jaunannas jauniešu kluba dalībniece


Septembra beigās Jaunannas jauniešu klubs “Tikšķis” organizēja” Rudens saietu”, kurā aicināja piedalīties ģimenes ar bērniem, vecvecākus, jauniešus, viņu draugus, lai kopīgi iesaistītos radošajās darbnīcās un sportiskajās aktivitātēs, tādā veidā veicinot dažādu paaudžu Jaunannas iedzīvotāju un viņu viesu saliedētību un sadarbību.

 “Rudens saiets” norisinājās brīvā dabā, laukumā pie Jaunannas Tautas nama. Lai piedalītos šajā pasākumā, katram dalībniekam bija jāiedod interesanta ieejas maksa – rudens gardums. Pasākuma laikā dalībniekiem bija iespēja piedalīties dažādās stacijās, viena no tā bija spēka stacija, kurā stiprākie varēja mēroties spēkiem kartupeļu ilgturēšanas sacensībās.

Mākslas darbnīcā gan bērni, gan arī pieaugušie veidoja un krāsoja koku siluetus rudens noskaņās. Labirintā katrs varēja pārbaudīt savas prasmes un izveicību, bet darbnīcā “Kartupelis miglā” dalībnieki varēja pārbaudīt savas precizitātes prasmes, metot kartupeļus mērķī. Daudziem dalībniekiem patika ķirbju ripināšanas sacensības, jo katrs no viņiem varēja pārbaudīt, cik tālu var aizripināt četrus dažāda lieluma ķirbjus. Uzvarētājs šajās sacensībās aizripināja ķirbi 34 metrus tālu.

Mazākajiem bērniem patika stacijā “Kas te? Es te!”, kurā pārsteigumu kastēs bija noslēptas dažādas rudens veltes, un ar tausti tās bija jāatmin. Pasākuma laikā ikviens varēja nofotografēties rudenīgi un krāsaini noformētajā fotostūrītī. Visi, kuri vēlējās, varēja izkustēties stacijā “Zaļumballe”, kurā aktivitātes bija ļoti līdzīgas spēlei “Twister”. Visa “Rudens saieta” laikā ēdienu gatavošanas meistarklasē prasmīga pavāre darbojās, gatavojot dārzeņu sautējumu, ar kuru varēja cienāties ikviens pasākuma dalībnieks, bija iespēja nobaudīt arī siltu tēju. Noslēgumā “Tikšķis” apbalvoja pasākuma sportiskākos, stiprākos, aktīvākos dalībniekus.     
 
Priecājamies, ka mūsu pasākums izdevās, jo to atbalstīja daudzi jaunannieši, kā arī viesi no blakus pagastiem. “Rudens saiets Jaunannā” notika, pateicoties Alūksnes un Apes novada fonda “Jauniešu ideju laboratorijas” atbalstītajam Jaunannas jauniešu projektam.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv