<<< Atpakaļ

Alūksnes novada pašvaldība pievienojas starptautiskam sadarbības tīklam21.03.2016.

Druvis MUCENIEKS,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists  

Piektdien, 18. martā Alūksni apmeklēja organizācijas “Inovāciju apļa tīkls” (Innovation Circle Network) pārstāvji Rita Merca un Alfs Johansens, lai tiktos ar Alūksnes novada pašvaldības vadību un parakstītu vienošanos par pašvaldības iestāšanos organizācijā.

Sadarbības organizācija “Inovāciju apļa tīkls” ir nevalstiska organizācija, kura darbojas jau kopš 2008. gada. Tās misija ir attīstīt mazās un vidēji lielās Ziemeļeiropas teritorijas, veicinot to ilgtspējīgu attīstību un pievilcību. “Inovāciju apļa tīkls” ik gadu rīko konferenci, veic speciālistu apmācības un iniciē pārrobežu sadarbības projektus.

Organizācijas mērķis ir veicināt nelielu teritoriju attīstību un patstāvību, pulcēt dažādu jomu speciālistus, lēmumu pieņēmējus, uzņēmējus, brīvprātīgos, organizācijas, biedrības un jauniešus, lai meklētu partnerus kopīgiem projektiem, gūtu starptautisku pieredzi un visbeidzot, lai atbalstītu, attīstītu un ieviestu dzīvē labas idejas.

Lēmumu iestāties šajā organizācijā Alūksnes novada dome  pieņēma 25. februārī, paredzot  arī nodrošināt 300 eiro organizācijas ikgadējās biedra naudas  maksai.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv