<<< Atpakaļ


Pirmais 2016. gadā dzimušais bērns Alūksnes novadā – meitenīte15.01.2016.

Druvis MUCENIEKS,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists
Ceturtdien, 14. janvārī Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins un Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Anita Grīvniece apciemoja pirmo 2016. gadā dzimušo un Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēto jaundzimušo un viņa ģimeni.

Aivars Fomins pašvaldības vārdā pirmajai šajā gadā dzimušajai un Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētajai jaundzimušajai dāvāja siltu vilnas sedziņu un sudraba karotīti ar gravējumu “Pirmais mazulis Alūksnes novadā. 2016”, kā arī ziedus vecākiem.

7. janvārī dzimusī Sāra Kerija ir otrais bērns Jāņa un Indras Ļuļu ģimenē. Sāra Kerija piedzima Balvu slimnīcā šī gada 7. janvārī kā septītais šogad dzimušais bērniņš šajā slimnīcā. Mazulītei ir septiņus gadus vecs brālis Marko, kurš šogad uzsācis skolas gaitas Alūksnes pilsētas sākumskolas pirmajā klasē. Tāpat no tēta iepriekšējās laulības mazulītei ir brālis Egons un māsas Trīne un Maira, kurām nu jau ir savi bērni.

Apsveicējus no pašvaldības sagaidīja visa ģimene – mamma Indra, kura strādā pirmsskolas izglītības iestādē “Cālis”, tētis Jānis, kurš  dienē Nacionālajos bruņotajos spēkos un brālis Marko. Vārda izvēle pilnībā nodota māmiņas Indras pārziņā, jo dēlam Marko vārdu izvēlējies tētis. Māmiņa atzīst, ka bijis sarežģīti atrast tīkamu vārdu. Mazulītes vārds Sāra izvēlēts, jo ebreju valodā tas nozīmē princese, savukārt, vārdu Kerija izvēlējies brālis.

Par jaundzimušajiem Alūksnes novadā priecājās Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins,  uzsverot, ka arī pašvaldībai 2016. gada pirmais bērniņš bija ļoti gaidīts, un Alūksnes novadam katrs jaundzimušais ir svarīgs.  

Foto: Līga Vīksna “Alūksnes ziņas”
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv