<<< Atpakaļ

Kājnieku skolā atklāj atjaunoto kazarmu22.12.2016.

Druvis MUCENIEKS,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciālists

21. decembrī Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris, ģenerālleitnants Raimonds Graube atklāja atjaunoto Kājnieku skolas kazarmu ēku.

Kā informē Aizsardzības ministrija, NBS Kājnieku skolas kazarmas pārbūves darbi uzsākti 2015. gada augustā, un ēkas kopējā platība ir 3331,8 kvadrātmetru. Projekta ietvaros veikta pilna kazarmas ēkas pārbūve, atjaunota ēkas fasāde, nomainīti logi un durvis, atjaunots jumta segums un konstrukcijas, veikta inženiertīklu tīklu nomaiņa.   Telpas pārbūvētas un izremontētas atbilstoši Nacionālo bruņoto spēku vajadzībām. Kazarma ir pilnībā aprīkota ar mēbelēm un inventāru un ir nodota ekspluatācijā.  

Ar atjaunoto ēku NBS Kājnieku skolu sveica arī Alūksnes novada pašvaldības priekšsēdētājs Arturs Dukulis, kurš dāvināja ēkas saimniekiem pulksteni ar Alūksnes novada pašvaldības simboliku. “Man ir patiess prieks, ka Kājnieku skola Alūksnē attīstās. Dāvinot šo Alūksnes novada pašvaldības pulksteni, gribu novēlēt, lai arī nākotnē turpinās veiksmīga un ilgtermiņa sadarbība starp Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un pašvaldību,” sacīja A. Dukulis.

 Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv