Aicina pieteikt savu kandidatūru „Arheologu Zigrīdas un Jāņa Apalu prēmijas” piešķiršanai


09.09.2014.


Amatas novada pašvaldība aicina Vidzemes reģiona iedzīvotājus pieteikt savu kandidatūru „Arheologu Zigrīdas un Jāņa Apalu prēmijas” piešķiršanai

Amatas novada pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu „Āraišu ezerpils fonds” jau otro reizi izsludina pieteikšanos konkursam par „Arheologu Zigrīdas un Jāņa Apalu prēmijas” piešķiršanu, kā mērķis ir popularizēt kultūras mantojuma apzināšanu un izpēti novadā, vēstures mācīšanu un sabiedrības izglītošanu, zinātnisko pētījumu un publikāciju izstrādi vēstures zinātnē.

Aicinām Vidzemes reģiona iedzīvotājus pieteikt gan savu, gan arī kāda zināma, atzinības cienīga novadnieka kandidatūru nominācijā „Par vēsturiskā mantojuma un cilvēka dzīves izpēti novados”.

Pieteikumus iespējams iesniegt Amatas novada domē personīgi vai elektroniski sūtot uz e-pastu amatasdome@and.lv sākot ar š.g. 1. septembri līdz 1. novembra plkst. 17:00.
Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 18.novembrī notiks apbalvošana, kā laikā nominācijas uzvarētājam tiks pasniegta prēmija 300 EUR apmērā.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties http://www.amatasnovads.lv/apalu-balva/.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv