Alūksnes novada skolu komandas sacentīsies „Lāčplēša stafetē”


30.10.2014.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

6. novembrī, sagaidot Lāčplēša dienu, Alūksnes pilsētas un novada skolu jaunatne aicināta piedalīties militārajās sporta spēlēs „Lāčplēša stafete 2014”, ko organizē Alūksnes pilsētas Tautas nams un Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas karavīri.

Militārās sporta spēles notiks Alūksnes muižas parka teritorijā un tajās piedalīties aicinātas klašu komandas astoņu cilvēku sastāvā (četras meitenes un četri zēni) trijās vecuma grupās - 7. - 8. klases, 9. – 10. klases un 11. – 12. klases.
Komandām, kas piedalīsies spēlēs, jāsagatavo sava prezentācija, īpaši domājot par komandas tēlu, devīzi un apsveikumu Latvijai. Sacensības ietvers dažādus atraktīvus veiklības, spēka un intelekta elementus, piemēram, purva šķērsošana, lāča vilkšana, nešķīsto iznīcināšana, Spīdolas bizes pīšana, Lāčplēša deja ar Laimdotu, kā arī zināšanu pārbaudi par novembra notikumiem Latvijas vēsturē. Pasākums noslēgsies ar kopīgām neformālām sarunām pie ugunskura un siltas tējas.
Katrā klašu grupā pasākuma rīkotāji apbalvos trīs godalgoto vietu ieguvējus, bet pārējie saņems pateicības un veicināšanas balvas. Uzvarētāju apbalvošana notiks Lāčplēša dienā, 11. novembrī svinīgajā pasākumā pie Alūksnes Jaunās pils.
Militāro sporta spēļu nolikums atrodams Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv