Latvijas Kausa 15.posms pauerliftingā notiks Alūksnē


08.10.2014.

 Sestdien, 11.oktobrī, Alūksnes novada čempionātā spiešanā guļus bez ekipējuma ir aicināti piedalīties spēka sporta atlēti no visas Latvijas, lai pārbaudītu savu izturību jauniešu, junioru, open, senioru un sieviešu grupās. Sacensībām vēl var pieteikties līdz 9.oktobrim interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/lv.

Alūksnes novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma vienlaikus būs arī Latvijas Kausa izcīņas pauerliftingā 15.posms. Sacensības norisināsies Alūksnē, Jāņkalna ielā 43, sporta kluba „Spēka Pasaule” telpās. No plkst. 9.30 līdz 10.30 notiks dalībnieku svēršanās, savukārt jau plkst. 11.00 - pirmais starts.
Lai gan sacensības Alūksnē svaru stieņa spiešanā guļus kopš 2001. gada ir vairākkārt mainījušas nosaukumu no Alūksnes Kausa, Alūksnes rajona čempionāta līdz pat šī brīža Alūksnes novada čempionātam, tas nav mulsinājis ik gadu vairākus desmitus sportot gribētājus no dažādām Latvijas komandām doties uz Alūksni pēc godalgotām vietām. Pagājušā gada Alūksnes novada čempionātā spēcīgākā bija „Gulbenes KSP” komanda, otro vietu atstājot mājiniekiem „Spēka Pasaule – Alūksne”, bet trešo vietu komandai „Madonas SCK”.

Sacensību mērķis ir veselīga dzīvesveida, spēka sporta veida popularizēšana Latvijas reģionos, kā arī jaunu atlētu un interesentu piesaiste Latvijas Pauerliftinga federācijas rīkotajās sporta aktivitātēs.

Sacensības organizē biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Latvijas Pauerliftinga federāciju.

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv