Alūksnes pašvaldība ar naudas balvu apbalvo biatlonistu Rastorgujevu


31.03.2014.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


Alūksnes novada dome 27. marta sēdē par izciliem sasniegumiem sportā ar naudas balvu nolēma apbalvot alūksnieti, Latvijas biatlona izlases līderi Andreju Rastorgujevu un viņa treneri Intaru Berkuli.

Kā zināms, biatlonists Andrejs Rastorgujevs Latvijas sporta līdzjutējus šogad iepriecināja ar izcilu rezultātu Eiropas čempionātā, kļūstot par Eiropas čempionu 20 km distancē un iegūstot bronzu sprintā.

Saskaņā ar Alūksnes novada domes saistošajiem noteikumiem „Alūksnes novada pašvaldības naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā un kultūrā piešķiršanas kārtība un apmērs”, alūksnietis Andrejs Rastorgujevs par augstiem sasniegumiem 2014. gada Eiropas čempionātā biatlonā saņems Alūksnes novada pašvaldības naudas balvu EUR 1500, bet viņa treneris Intars Berkulis – EUR 450.

Minētie pašvaldības saistošie noteikumi nosaka, ka par Eiropas čempionātā iegūtu 1. vietu pašvaldība sportistu apbalvo ar EUR 1000 lielu naudas balvu, bet par 3. vietu – EUR 500, savukārt viņa trenerim piešķirtās naudas balvas apmērs ir 30% no sportista naudas balvas summas.

Jāpiebilst, ka Andreju Rastorgujevu Alūksnes novada pašvaldība šogad sumināja arī ar pašvaldības apbalvojumu „Pagodinājums sportā” un naudas balvu par augstiem sasniegumiem biatlonā.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv