"Ghetto Alianse" Valmierā sola vasaru padarīt vēl karstāku


12.05.2014.


Jau 14.maijā, plkst. 18.00, Valmierā savu darbu uzsāks Valmieras „Ghetto Alianse”. Līdz pat augusta beigām teju katru trešdienu J.Daliņa stadionā pulcēsies sporta mīļotāji, spēlētāji, kas sacentīsies ielu sporta veidos – florbolā un basketbolā. Faniem būs iespēja atbalstīt sev iepatikušās komandas.

Komandām būs iespēja jautri pavadīt laiku visa pasākuma ietvaros no 14.maija līdz 30.augustam, pat neskatoties uz to, ja laikapstākļi nebūs labvēlīgi, un cīnīties par galveno balvu – iespēju pārstāvēt Valmieru Superfinālā, Krastmalā. Piedalīties tiek aicināts ikviens, jo „Ghetto Aliansē” visi ir vienlīdzīgi. Kopumā būs aizvadīti 7 ielu florbola mači un 7 ielu basketbola turnīri. Muzikālo baudījumu pasākumā nodrošinās Dj Tomekk, kā arī uzstāsies daudzas grupas un izpildītāji, kas ir iemīļoti jauniešu vidū. Pagaidām, lai saglabātu nelielu intrigu, to vārdi netiek izpausti. Pasākumā piedalīsies arī vairāki fantastiski dejotāji un, protams, arī vasaras karstākā notikuma vadītāji Marts Brūšnieks un Ivars Kalējs, bet pasākuma video seja būs Daniels Portnajs. Puiši godam izturēja atlasi, un pierādīja, ka viņi ir labākie no labākajiem. Lai padarītu šo pasākumu neaizmirstamu, ir iesaistījušies 15 brīvprātīgie jaunieši, kuri projektā realizē savas idejas, ļaujot vaļu sa vai fantāzijai. Jaunieši iepazīstas ar vienaudžiem – līdzdomātājiem, kā arī gūst noderīgu darba pieredzi.

Savu darbību „Ghetto Games” Valmiera uzsāka pirms trim gadiem, kad Valmierā norisinājās pirmais „Ghetto Basket” ielu basketbola turnīrs. Kopš tās dienas „Ghetto Games” Valmierā ir ikgadējs pasākums, kas pulcē neskaitāmi lielu cilvēku auditoriju. Ar katru gadu piedalās arvien vairāk dalībnieku, parādās vairāk skatītāju un atbalstītāju, kuri ar laiku kļūst par uzticīgiem „Ghetto Games” faniem. 2013.gadā ielu basketbolam tika pievienots ielu florbols, kad k/c stāvlaukumā norisinājās grandiozs ielu sporta veidu pasākums. „Ghetto Alianse” Valmiera vadītāja Krista Biseniece visiem sola vēl neaizmirstamāku vasaru un atzīst:’’Ar lepnumu varu teikt - Valmiera, saturies, mēs vasarā tevi uzspridzināsim! Mūsu pasākumi būs vieta, kur gaidīts un kā savējais varēs justies ikviens valmierietis un Valmieras pilsētas viesis. Tā būs vieta, kur augt un attīstīties jaunām personām, jo mēs visi kopā varam kaut ko mainīt!

„Ghetto Alianse” Valmiera ir „Ghetto Games” projekts un tikai neliela daļa no „Ghetto Games” saimes, kuras moto ir – cieņa un lojalitāte, smaga cīņa par uzvaru – tā ir mūsu brīvība! Projekta mērķis ir padarīt jauniešu dzīves krāsainākas, piesātinātākas, mudinot aktīvi pavadīt brīvo laiku un piekopt veselīga dzīvesveida tradīcijas, nelietot alkoholu, cigaretes un citas kaitīgas vielas, padarīt pasauli mazliet labāku, darot labas lietas.

Sešu gadu laikā "Ghetto Games" kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību Latvijā, dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistot ap 50 000 dalībnieku un sekotāju. Kopumā „Ghetto Games” sestajā sezonā notiks 160 pasākumi visā valstī. Šovasar „Ghetto Alianses” projekts tiek realizēts ne tikai Valmierā, bet arī 9-ās citās Latvijas pilsētās – Ozolniekos, Olainē, Jēkabpilī, Sabilē, Jelgavā, Limbažos, Gulbenē, Rēzeknē
un Vecumniekos.

Izbaudiet vasaru, draugu kompāniju, esiet aktīvi un apmeklējiet „Ghetto Games” pasākumus visā Latvijā!Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv