Jau šo sestdien „Ghetto Basket” Alūksnes otrais izbraukums


30.07.2014.Jau šo sestdien, 2.augustā, „Ghetto Games” un projekta „Es zinu, Tu to vari” ietvaros, paralēli Alūksnes pilsētas svētkiem, norisināsies „Ghetto Basket” turnīra posms Pilssalas stadionā.
Rīkojot izbraukumu sacensības Latvijas pilsētās, ielu kultūras un sporta kustība „Ghetto Games“ divos posmos Alūksnes Pilssalas stadionā organizē „Ghetto Basket” turnīru, kurā aicināts ikviens interesents un sporta spēļu cienītājs aktīvi pavadīt laiku.
Pasākuma sākums plkst. 12.00, reģistrācija pasākuma vietā  no plkst. 11.00
Dalības maksa: jaunākajās grupās – EUR 1,50 , vecākajās grupā – EUR 3,00 .
„Ghetto Basket” turnīra dalībnieki sacenšas pamatgrupās: vecākā grupā - 1997.gadā dzimušie un vecāki spēlētāji, U16 - 1998.gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji, sievietes - 1997.gadā dzimušās un vecākas.

Ja esi gatavs turnīra laikā pārvarēt sevi un izaicināt savu draugu izdarīt to, ko līdz šim neesi spējis, būs iespēja nofilmēt izaicinājumu un ievietot to projekta „Es zinu, Tu to vari!” portāla draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/tutovari, lai par to uzzina arī citi.

„Ghetto Basket” izbraukuma posms Alūksnē notiek sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari!” ietvaros. Lielākā daļa projekta „Es zinu, Tu to vari!” pasākumu būs veltīti jauniešiem, atsevišķi pasākumi paredzēti arī ģimenēm kopā ar bērniem. Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Projekta ietvaros no jūlija līdz augustam notiks vairāk kā 58 pasākumi visā Latvijā – ielu basketbola turnīri, ielu vingrošanas sacensības un citi ielu kultūras pasākumi, kā arī nometnes un ģimeņu sporta dienas.  Par visām projekta aktivitātēm var uzzināt portāla draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/tutovari. Aktivitātes veidotas tā, lai tās būtu vienkāršas un viegli pieejamas ikvienam interesentam.
„Ghetto Games” Alūksnē organizē Ghetto Family. Projektu atbalsta Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs. Projekta stratēģiskais partneris Draugiem.lv, informē lieldraugi TVNET, JCDecaux un LTV.
„Ghetto Basket” Alūksnē tiek organizēti sadarbībā ar Alūksnes novada domi.
„Ghetto Games” sezonas galvenie partneri: Latvijas Universitāte, Ghetto Burger, basketbola klubs “VEF Rīga”.
„Ghetto Games” atbalsta:
Rīgas dome, Adidas, Sport2000, Latvijas Futbola federācija, Mārtiņa Beķereja, Būvniecības ABC, Karcher, Everest.
Dynamics Racing oil, Aerodium, Latvijas Gumijlēcēju klubs, Latvijas Tautas Sporta asociācija, Latvijas Sporta Federāciju padome, Latvijas Florbola savienība, Sporta Punkts, Veselības Fabrika, RE Autoclub, Donerre Suspension, Papyrus, Mc Ābols, Premia, Lemy un Funny.
Mārupes novada dome, Ventspils pilsētas dome, Ventspils Sporta pārvalde un olimpiskais centrs „Ventspils”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jūrmalas pilsētas dome, Alūksnes novada dome, Dobeles novada pašvaldība, Salaspils novada dome, Bauskas novada pašvaldība, Valkas novada dome, Smiltenes novada dome, Ikšķiles novada pašvaldība, Brocēnu novada pašvaldība, Krāslavas novada pašvaldība.

Informatīvi atbalsta: LTV7, Pieci.lv, Sportacentrs.com, Sporta avīze, Young.lv, Forum Cinemas, Spoki.lv.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv