Aicina uz labdarības koncertu „Palīdzēsim Kristeram”


09.07.2014.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


Lai palīdzētu Zeltiņu pagasta iedzīvotājam, 20 gadus vecajam Kristeram Zariņam un viņa ģimenei cīņā ar nopietno slimību, kas puisi piemeklējusi, Alūksnes novada jaunieši svētdien, 13. jūlijā pulksten 14.00 Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas lielajā zālē, Dārza ielā 11, Alūksnē ikvienu sirdscilvēku aicina uz labdarības koncertu „Palīdzēsim Kristeram”.

- Ar šo koncertu, kas notiks tieši Kristera dzimšanas dienā, vēlamies uzmundrināt, atbalstīt un palīdzēt gan viņam pašam, gan viņa ģimenei. Ziedojumi, kas tiks vākti kā ieejas maksa, tiks novirzīti Kristera veselības aprūpei, - uzsver koncerta organizatore Daniela Dobrovoļska.
Koncertā ar saviem priekšnesumiem puiša ģimeni un visus klātesošos priecēs un uzmundrinās gan jaunie mākslinieki - māsas Līva un Tīna Sloģes, Līva Augule, Rihards Bumbišs, Una Tomiņa, Līga Melngaile, koklētāju duets, deju kolektīva „Virpulītis” dejotāji, gan Jaunlaicenes folkloras kopa „Putnis” un savus paraugdemonstrējumus rādīs arī jaunie džudo cīkstoņi.
Aicinām apmeklēt koncertu un atbalstīt Kristeru!Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv