Zilākalna autotrasē notiks „Žiguļu kauss 2014” trešais posms

07.02.2014.


     Šī gada 8. februārī Zilākalna autotrasē notiks „Žiguļu kauss 2014” trešais posms. Sacensībās piedalīsies aptuveni 30 dalībnieki un sacensības notiks divās ieskaites klasēs – standarta un brīvās klases automašīnām.

     Dalībnieku pulks solās būt visai kolorīts, sacensībām pieteikušies vairāki pieredzes bagāti autosportisti – Eiropas čempions rallijkrosā Reinis Nitišs, pagājušās sezonas „Žiguļu kausa” uzvarētājs alūksnietis Renārs Kārkliņš, autokrosisti Arnis Odiņš un Edijs Zimza, rallija eksperti Viesturs Tilgass un Edmons Džigurs. Sacensībās pēc ilgākas pauzes startēs arī Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols.

     Standarta klases automašīnu ieskaitē pēc sacensību pirmajiem diviem posmiem kopvērtējuma līderis ir vairākkārtējais Igaunijas čempions autokrosā Sigmaar Tammemagi, otrajā vietā ir Hermanis Banders no Rencēniem un trešajā vietā Uģis Vītiņš no Valmieras.

     Šoreiz sacensības tiks organizētas atšķirīgi kā iepriekšējā posmā – braukšana notiks otrā virzienā, t.i. pulksteņa rādītāja virzienā.

     Sacensību sākums plkst. 10:00. Ieeja pasākumā bez maksas.

     Vairāk informācijas: www.rencenuautoklubs.lv
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv