“Es- brīvprātīgs Alūksnes novadā”


25.08.2014.


Karīna Kreice,
ABJC praktikante


Vai tu esi veicis brīvprātīgo darbu Alūksnes novadā 2013. un/vai 2014. gadā? Vai vēlies tikt nedaudz uzslavēts par padarīto un vēl piedevām padalīties ar savu labo piemēru citiem jauniešiem? Vai varbūt tu zini kādu, kurš jau ilgu laiku nesavtīgi darbojas citu labā, bet ir pārāk kautrīgs, lai pats pieteiktos? Tad tieši tev ir domāts konkurss “Es- brīvprātīgs Alūksnes novadā”!

Kas tev jādara, lai pieteiktos? Jāatver Alūksnes novada mājaslapa www.aluksne.lv un sadaļā konkursi jāatrod brīvprātīgā darba konkursa nolikums, kuram klāt pievienota anketa, tā jāaizpilda un kopā ar prezentāciju par brīvprātīgā darba veicēju jānosūta uz e-pastu jauniesi.abjc@gmail.com līdz 2014. gada 6. novembrim!
Konkursā var kandidēt uz kādu no 3 nominācijām 1) Pirmais solis brīvprātīgajā darbā; 2) Brīvprātīgais darbs no sirds; 3) Ietekmīgs brīvprātīgais darbs. Pieteicējs aizpilda Pieteikuma anketu un sagatavo brīvprātīgā darba prezentāciju PowerPoint, audio, video vai tml. formātā, maksimālais prezentācijas ilgums 2 minūtes.
Konkursu organizē Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvaldi. Tā mērķis ir sekmēt jauniešu iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā Alūksnes novadā.


 

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv