Minirallijā “Marienburga” sestdien startēs gandrīz 50 ekipāžas


07.08.2014.


Jau sestdien, 9.augustā, norisināsies minirallijs „Marienburga” - minirallija kausa izcīņas standarta automobiļiem 3. posms. Visi minirallija astoņi ātrumposmi ir izveidoti Alūksnes pilsētas apkārtnē.

„Protams, priecātos par kuplāku dalībnieku skaitu”, atzīst Gatis Cimdiņš, minirallija „Marienburga” sacensību vadītājs. „Iespējams, potenciālos braukt gribētājus nogurdinājusi karstā vasara, pie tam jāņem vērā, ka šomēnes notiks vēl viens minirallija posms.”

„Ceram, ka „Marienburgas” dalībnieki vīlušies nebūs, jo arī šogad esam padomājuši par gana daudzveidīgu ātrumposmu izveidošanu”, piebilst Cimdiņš.

Sacensībām ir pietiekušās 49 ekipāžas, un no tiem gandrīz puse startēs 2 WD ieskaitē. Nākamā plašāk pārstāvētā ir 1600 klase ar 12 dalībniekiem, 4WD un 4WD+ ieskaitē šoreiz dalībnieku ir mazāk.

Patreiz, pēc diviem notikušajiem minirallija kausa izcīņas posmiem, 1600 klasē pirmo vietu kopvērtējumā ieņem Kristers Cimdiņš/Mārtiņš Mikolajs, otrie klasē ir  Ingus Kalniņš – Kalenieks/Raimonds Kalnājs, trešais Armands Cīrulnieks ar stūrmani Andri Šņukutu.

2WD klasē šobrīd ātrākie ir igauņi Karel Tolp/Priit Guljajev, aiz viņiem Raivis Garoza/Uldis Fjodorovs, trešā vieta Mika un Armanda Ķenavu ekipāžai.

Artis Upītis/Gints Dzenis ir līderpozīcijās 4WD klasē, otrie Valts Zvaigzne/Artis Baumanis, trešie Edgars Avens/Aigars Bajārs.

4WD+ ieskaitē kopvērtējuma vadībā Ivars Velme/Māris Dunda, otrajā vietā Ronalds Baldiņš/Vilnis Stafeckis, trešie šajā klasē Toms Lielkājis/Krišs Miščenkovs.

Lai gan minirallijs ir rallija veida sacensības standarta (ielas) automašīnām, šajā disciplīnā ir arī Open klase, kur dalībnieki startē ar sporta automašīnām un te pirmie ir Mikus Neško/Mārtiņš Briedis.

Savukārt Junioru vērtējumā vadībā ar vienādu punktu skaitu ir Kristaps Skrodis/Mārtiņš Meldrājs un Mārtiņš Sesks/Andris Kārkliņš.

Minirallija „Marienburga” dalībnieku saraksts ir atrodams interneta vietnē www.4rati.lv, turpat sacensību dienā varēs sekot līdzi online rezultātiem un piektdien pēcpusdienā šeit skatītāju ērtībām tiks publicētas arī ātrumposmu kartes. 

Minirallija centrs atradīsies Rūpniecības ielā 8F, „Marienburga”startēs 9.augustā plkst. 13:00, bet uzvarētāju ekipāžas tiks apbalvotas tās pašas dienas vakarā plkst. 20:15.

Atgādinām, ka ātrākā ekipāža kādā no ieskaites klasēm saņems balvu arī no „SPA hotel Mārcienas muiža”. 

Miniralliju „Marienburga” organizē Biedrība „Autosporta klubs Alūksne” sadarbībā ar LAF Standartauto komisiju.

Informatīvais atbalsts: www.4rati.lvAlūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv