25.maijā startē „Valmiera beach 2013” pludmales volejbola čempionāts

13.05.2013.


Karīna Priede
Vidzemes Studentu Sporta kluba sabiedrisko attiecību speciāliste


Sestdien, 25. maijā Daliņu pludmalē 4. gadu pēc kārtas startēs ikgadējais Vidzemes iecienītākais amatieru pludmales volejbola čempionāts „Valmiera beach". Šosezon, kā jau ierasts, visas vasaras garumā norisināsies 10 posmi, kā arī īpašais Pilsētas svētku turnīrs ar netradicionālu sacensību formātu.

Turnīra tradīcijas un ģeogrāfija
Šī jau būs ceturtā sezona, kad „Vidzemes Studentu Sporta klubs" (VSSK) organizē pludmales volejbola čempionātu Daliņu pludmalē. Iepriekšējos gados „Valmiera beach" sacensības izpelnījušās lielu atsaucību ne vien Valmierā, bet arī visā Vidzemē. Regulāri čempionātā startē komandas no Cēsīm, Limbažiem, Smiltenes, Valkas, Alūksnes un citām Vidzemes vietām. Šo sezonu laikā čempionātā piedalījušies arī rīdzinieki, un pāris reižu pat bijuši pāri no Igaunijas un Lietuvas.

Sacensību formāts
Čempionāta formāts paliks nemainīgs – 10 posmi vīriešiem, četri – dāmām. Četrās sestdienās būs lielie posmi, kad kopā notiks sacensības sieviešu un vīriešu konkurencē, bet sešos ceturtdienas vakaros spēkiem mērosies vīriešu komandas.

Atklāšanas posms
Čempionāta atklāšanas posms paredzēts 25. maijā, Daliņu pludmalē. Sacensību sākums 10:00, bet dalībnieku reģistrācija no 9:00 - 9:45 pie sacensību sekretariāta. „Valmiera beach" gaida visus interesentus bez vecuma un meistarības ierobežojumu, kā arī tos, kuri līdz šim vēl nav uzdrošinājušies sevi apliecināt sacensībās. Par lielisku atmosfēru un konkursiņiem dalībniekiem un līdzjutējiem rūpēsies Valmieras vadošais naktsklubs „Multiklubs".

Uzvarētāju apbalvošana
Lai komandām būtu gandarījums ne tikai par aizvadītajām aizraujošajām sacensībām, bet arī izcīnītajām uzvarām, godalgoto vietu ieguvēji katrā posmā tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām. Tādēļ VSSK izsaka pateicību šiem sadarbības partneriem: BALTVILLA, PESTIVALS, SPORTA LABORATORIJA, REXONA, ĀDAŽU ČIPSI, VALMIERAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBA, MULTIKLUBS, RIGA PLACE, PIEN -dairy spa, Beach box, VOLEJBOLATVIJA, LIEPZIEDI UN ROZMARĪNS, OZOLKALNS, LABA KEBABS, CEANO, PIZZA VELOCE, SHAPE, VALPRO, EŽI

Turnīra informācija
Vairāk informācijas par čempionātu, tā norisi, kalendāru un citām aktualitātēm meklēt Vidzemes Studentu Sporta kluba mājas lapā vssk.lv sadaļā „Valmiera beach 2013"

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv