Swedbank aicina iedzīvotājus uz “E-prasmju skolu” apgūt ērtāku savu naudas lietu kārtošanu

02.05.2013.


     Swedbank sadarbībā ar Alūksnes pilsētas bibliotēku aicina iedzīvotājus uz Swedbank “E-prasmju skolas” apmācībām. Tajās ikviens varēs apgūt, kā izmantot e-risinājumus, kas ir ātrāki, ērtāki un finansiāli izdevīgāki, savu ikdienas finanšu lietu kārtošanai. Apmācības notiks grupās.

     Alūksnes pilsētas bibliotēkā pirmās apmācības notiks 17. maijā plkst. 10:00.

     Tām pieteikties var Swedbank telefonbankā, zvanot pa tāruni 67 444 444, Alūksnes pilsētas bibliotēkā vai zvanot pa tālruni 64322197, kā arī Swedbank klientu informācijas centrā.

      "Šodien banka vairs nav tikai filiāle rajona centrā. Banka ir tur, kur ir tās klienti – datoros, tālruņos, bankomātos un citur. Banka mainās kopā ar tās klientiem, ne velti 99,5% visu maksājumu Swedbank notiek elektroniski. Taču vēl ir daļa klientu, kuriem trūkst pieredzes vai informācijas par e-pakalpojumu izmantošanu, un mūsu mērķis ir viņus iedrošināt un atbalstīt. Izveidojot “E-prasmju skolu”, vēlamies sniegt gan padomus, gan praktiskas iemaņas, lai palīdzētu klientiem vienkāršot ikdienu un taupīt savu naudu,” uzsver Ināra Tiltiņa, Swedbank Ikdienas pakalpojumu daļas vadītāja.
Par Swedbank “E-prasmju skolu”
Swedbank “E-prasmju skolas” apmācības veido teorētiskā un praktiskā daļa. Pirmajā daļā bankas speciālisti iepazīstina ar dažādām iespējām, kā iedzīvotāji sev ērtā un izdevīgā veidā var izmantot bankas pakalpojumus. Savukārt praktiskajā daļā “E-prasmju skolas” dalībnieki ir aicināti apgūt internetbankas lietošanas pamatus, kur jau šobrīd pieejami 218 bezmaksas ikdienas pakalpojumi.

      Swedbank internetbankā ikviens bankas klients var pats ērti vadīt savas ikdienas finanses – apmaksāt rēķinus, plānot budžetu un iepazīties ar detalizētu konta pārskatu, veikt bezmaksas pārskaitījumus uz citiem Swedbank kontiem, pieteikt jaunus pakalpojumus un ieviest izmaiņas esošajos līgumos, kā arī izmantot 11 citu uzņēmumu e-pakalpojumus. Tajā ir iespējams saņemt individuālus piedāvājumus, sazināties ar konsultantiem un iegūt aktuālāko bankas informāciju. Būtiski, ka gadījumos, ja beidzas norēķinu kartes termiņš, internetbankā ir iespējams pieteikt atjaunotu karti un saņemt to pa pastu.

Uz tikšanos E-prasmju skolas mācībās!


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv