Aicinām uz semināru par fiziskas personas maksātnespējas procesu

01.05.2013.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     16. maijā 17.30 Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas Dārza ielā 11 Lielajā zālē ikviens interesents aicināts uz Maksātnespējas administrācijas rīkoto semināru par fiziskas personas maksātnespējas procesu.

     Fiziskās personas maksātnespējas process ir Maksātnespējas likumā paredzēts darbību kopums, kas fiziskai personai dod iespēju atbrīvoties no pārlieku smagām parādsaistībām, iespējami pilnīgi apmierināt savu kreditoru prasījumus un uzsākt jaunu ekonomiski aktīvu dzīvi. Fiziskās personas maksātnespējas process nav beznosacījuma procedūra – pastāv noteiktas maksātnespējas procesa pazīmes, kurām būtu jāiestājas, lai varētu uzsākt šo procesu, kā arī virkne ierobežojumu, kas liedz personai iespēju izmantot šo procedūru.
     Semināra laikā Maksātnespējas administrācijas lektori pastāstīs iedzīvotājiem par iespējām uzsākt fiziskās personas maksātnespējas procesu (tai skaitā par maksātnespējas procesa pazīmēm, ierobežojumiem un izmaksām) un tā gaitu, tāpat iedzīvotāji tiks informēti par iespējām saņemt līdzekļus no darbinieku prasījumu garantiju fonda līdzekļiem darba devēja maksātnespējas gadījumā. Dalība seminārā ir bez maksas.
     Aicinām izmantot iespēju bez maksas apmeklēt šādu semināru, lai uzzinātu informāciju par to, kas ir fiziskas personas maksātnespējas process un ko tas jums var palīdzēt situācijā, kad nespējat tikt galā ar finanšu saistībām.
     Lūdzam pieteikties semināram, rakstot uz e-pastu evita.aploka@aluksne.lv vai zvanot pa tālruni 26646749 līdz 15. maijam!

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv