Alūksnes 1.pasta nodaļa gaida klientus jaunās telpās

28.07.2013.


Agija Tērauda
sabiedrisko attiecību speciāliste


     Sākot ar šā gada 1.augustu Alūksnes 1.pasta nodaļa savus apmeklētājus gaidīs jaunās telpās – Pils ielā 21, Alūksnē. Jaunās telpas ir plašākas un atrodas klientiem ērtā vietā.

     Arī turpmāk Alūksnes 1.pasta nodaļa atradīsies pilsētas centrālajā daļā, kur līdz ar lielāko veikalu un citu iestāžu apmeklējumu, klienti ērti varēs saņemt arī pasta pakalpojumus. Turklāt tagad pasta nodaļa pieejamāka kļūs arī jaunajām māmiņām un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, jo pie pasta nodaļas ir uzbrauktuve, kā arī autostāvvieta.

      Pasta nodaļa turpinās strādāt jau ierastajā darba laikā – no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8 līdz 18; sestdienās – no plkst. 9 līdz 13, svētdienās pasta nodaļa nestrādās.

     Pasta nodaļā klienti joprojām varēs saņemt visus ierastos pasta pakalpojumus, tai skaitā pasta sūtījumu nosūtīšanu un saņemšanu, komunālo pakalpojumu un citu rēķinu apmaksu, maksājumu pakalpojumus, eksprespasta pakalpojumus, preses izdevumu abonēšanu, mazumtirdzniecības preču iegādi u.c.

     Latvijas Pasts cer, ka klienti atzinīgi vērtēs izmaiņas un ērtāku pasta pakalpojumu saņemšanas iespēju.

Par VAS Latvijas Pasts

     Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv