2. martā Alūksnes novada „Mežiniekos” slēpojums „Alūksne 2013”

18.02.2013.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     2. martā Alūksnes novada ziemas sporta centrā „Mežinieki” notiks tradicionālais slēpojums „Alūksne 2013”. Šīm sacensībām rit jau trešais gadu desmits un tās pēdējos gados iekļautas arī „SPORTLAT” balvas izcīņas vērtējumā. Sacensībās piedalīties aicināti gan mazie, gan lielie slēpotāji un gaidīti būs arī līdzjutēji!

     Sacensību dalībnieku reģistrācija slēpojumam ir jau sākusies, bet slēpotāji varēs pieteikties arī sacensību dienā, kad no pulksten 10 sāksies arī iepazīšanās ar sacensību distancēm.
     Starts mazākajiem slēpotājiem 0,5 km distancē paredzēts pulksten 11.45, bet pārējām vecuma grupām nedaudz vēlāk. Īsākā distance, ko slēpos jaunāko grupu sacensību dalībnieki būs 3 km, bet garākā distance - 21 km. Apļa garums sacensībās būs 7 km.
     Organizatori sacensību dalībnieku vidū priecāsies redzēt ikvienu - gan bērnus un skolu jauniešus, gan pieaugušos. Mazo slēpotāju sniegumu vērtēs trīs vecuma grupās puišiem un meitenēm atsevišķi, dāmu konkurencē būs septiņas vecuma un meistarības klases, bet vīriem – deviņas.
     Slēpojuma noslēgumā tiks apbalvoti trīs godalgoto vietu ieguvēji visās grupās. Visiem mazajiem sacensību dalībniekiem būs sarūpētas pārsteiguma balvas, bet labākie no viņiem saņems arī piemiņas medaļas.
     Sacensības organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar biedrības „Sporta klubs SportLat” komandu. Iegūt visu nepieciešamo informāciju par sacensībām, kā arī pieteikties tām iespējams www.sportlat.lv.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv