Minirallijā „Marienburga” uzvara Vigo Rubeņa/Kristapa Eglītes ekipāžai

26.08.2013.


     24.augustā Alūksnes apkārtnes ceļos norisinājās LR kausa izcīņas minirallijā trešais posms „Marienburga 2013”. Dalībnieki ar savām standarta automašīnām sacentās 7 ātrumposmos, kas bija izveidoti gan grants karjerā, gan meža ceļos, gan bijušās Zeltiņu kodolraķešu bāzes teritorijā.

     Minirallija „Marienburga” absolūti ātrākās ekipāžās gods un uzvara 4WD ieskaites klasē šoreiz rallija supersprinta čempionāta 4wd+ klases līderim Vigo Rubenim ar stūrmani Kristapu Eglīti.
     Otrās vietas ieguvējiem Valtam Zvaigznem un Artim Baumanim norisinājās intriģējoša cīņa ar iepriekšējā minirallija posma uzvarētājiem Andri Kulbergu/Kristapu Bērziņu. Tomēr Kulberga ekipāžai lika piekāpties sacensības pēdējos ātrumposmos pārsistais automašīnas ritenis un sajūga defekts. Trešie 4WD klasē Jānis Borševskis un Ali Jansons.
     1600+ klasē uzvara viesiem no Igaunijas Karel Tölp/ Priit Guljajev. Spēcīgi konkurenti igauņiem bija Aigara Tīdmaņa ekipāža. Diemžēl viņi mašīnas tehnisku bojājumu dēļ pēc pirmā sacensības apļa bija spiesti no turpmākās cīņas izstāties.
     Otrie klasē Raivo Ozoliņš un Ģirts Ozoliņš, trešā vieta Mikam Ķenavam ar stūrmani Armandu Ķenavu.
1600 klasē pirmie Armands Cīrulnieks /Andris Šņukuts, otrā vieta Kristeram Cimdiņam ar stūrmani Renāru Salaku, trešie Māris Radomišķis un Kaspars Silenieks.
     Komandu vērtējumā minirallijā “Marienburga” labākā Mārupes Rally Team komanda, otrie Rude Racing, trešā vieta ETR auto komandai.
     Sacensību organizatori „Autosporta klubs „Alūksne”” saka paldies minirallija „Marienburga 2013”dalībniekiem un cer, ka jau nākamā gada janvārī kādi no viņiem atgriezīsies Alūksnes pusē kā rallija „Alūksne 2014” dalībnieki!

Minirallija "Marienburga 2013" rezultāti - http://4rati.lv/minirallijs/

Fotogalerija no sacensībām - http://4rati.lv/foto-galerija/minirallijs-marienburga-2013/


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv