Iespēja Alūksnes mazajiem uzņēmējiem!

08.04.2013.


Beidzot arī mazajiem uzņēmējiem ir iespējams apmācīt darbiniekus Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstītos projektos - visā Latvijā šobrīd tiek īstenots projekts „Tehnoloģijas mazo un mikro uzņēmumu produktivitātes un konkurētspējas celšanai”. Projekta ietvaros mazie uzņēmēji var apmācīt darbiniekus un uzlabot to zināšanas par datorprogrammu lietošanu (Ms Excel, Word, PowerPoint u.c), projektu vadību, klientu apkalpošanu u.c.

Iesaistoties projektā, katram uzņēmumam ir iespējams izvēlēties savai specifikai un darbinieku kvalifikācijai atbilstošas apmācības. Apmācību izmaksas 80% apmērā tiek līdzfinansētas no Eiropas Sociālā fonda, kas ļauj  mikro un mazajiem uzņēmumiem vieglāk iesaistīties apmācību aktivitātēs.

Šobrīd apmācības aktīvi notiek Rīgā, bet jau tuvākā nākotnē tiek plānotas visā Latvijā, arī pie mums –Alūksnē.

No uzņēmumiem, kuri jau apmeklējuši projekta apmācības, dzirdamas labas atsauksmes:
„Tiem, kas vēl domā par to, vai izmantot šo iespēju – pieteikties kursiem, es iesaku, izmantojiet ikvienu iespēju, ko dzīve sniedz, arī tad, kad šobrīd šķiet, ka nevajag. Mēs nezinām, ko rīt dzīve no mums prasīs. Šī ir tik tiešām laba iespēja kopā ar zinošiem pasniedzējiem nostiprināt esošās un iegūt jaunas zināšanas un prasmes.

/ ​Ita Bekerta, SIA "EK Sistēmas" galvenā grāmatvede/


Ja arī Tu vēlies izmantot šo iespēju un pilnveidot savu darbinieku zināšanas, tad raksti projekta reģionālam koordinatoram:  mmuprojekts@inbox.lv vai zvani 25640044, 20232692 .

Sīkāka informācija ar apmācību aprakstiem un projekta ietvaros papildus iespējām www.mmu.lv.

Ieguldījums tavā nākotnē!Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv