NBS sporta spēļu laikā būs nelieli ierobežojumi Pilssalā

25.05.2012.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

     Piektdien, 1. jūnijā, Alūksnē, Pilssalas stadionā notiks Nacionālo bruņoto spēku vasaras sporta spēles, kurās karavīru sportiskajām sacensībām līdzi just aicināts arī ikviens interesents.

     Šajā dienā Pilssala apmeklētājiem būs pieejama tāpat kā ikdienā, bet jāņem vērā, ka sacensību laikā būs aizņemti sporta laukumi, kā arī pasākuma laikā nebūs iespējama autotransporta kustība uz Pilssalu.
     Nacionālo bruņoto spēku vasaras sporta spēles Alūksnē notiks pirmo reizi un tās pulcēs vairāk nekā 500 militārpersonas, tajā skaitā arī Alūksnē dislocētās Kājnieku skolas komandu.
     Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris norāda, ka sacensības sāksies ar sportistu gājienu pa Pilssalas ielu uz stadionu. Karavīri mērosies spēkiem 16 dažādos sporta veidos. Vairāki no tiem ir raksturīgi tikai armijas sportistiem, bet notiks arī minifutbola, „strītbola”, pludmales volejbola, orientēšanās sacensības, militārā stafete un citas sacīkstes. Spēļu noslēgums paredzēts ap pulksten 18, kad kļūs zināmi uzvarētāji.
     - Aicinām ikvienu vērot šīs sacensības, kas Alūksnē notiks pirmo reizi. Īpaši interesanti tas varētu būt jauniešiem, kas tādejādi kaut nedaudz iepazītu karavīru ikdienu un, iespējams, paši izvēlētos nākotnē kļūt par karavīriem, - uzsver Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv