Tuvojas "Vidzemes Aerobikas festivāls 2012"

20.02.2012.


     
Nākošās nedēļas nogalē , 24. februārī, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies pirmais Vidzemes aerobikas festivāls. Tā ietvaros paredzēta publiskā aerobikas nodarbība, kurā aicināts piedalīties ir ikviens aktīvās atpūtas cienītājs, bez vecuma, dzimuma un profesionālā līmeņa ierobežojumiem. Publiskās aerobikas nodarbības sākums pulksten 19:00 savukārt dalībnieku reģistrācija no pulksten18:30.
     Pirmo gadu Vidzemes Olimpiskais centrs ikvienu aktīvās atpūtas cienītāju, neskatoties uz vecumu, dzimumu un meistarības līmeni, aicina piedalīties Vidzemes aerobikas festivālā, kura ietvaros šogad norisināsies publiskā aerobikas nodarbība. Pasākumā aicināti piedalīties uzņēmumu kolektīvi, ģimenes, domubiedru grupas, vienkārši draugi, kā arī jebkurš cits interesents.
     No pulksten 18:30 sāksies dalībnieku reģistrācija, bet publiskās aerobikas nodarbības sākums paredzēts 19:00. Pasākumā ievadā plānota iesildīšanās, kam sekos dažādu veidu vingrošanas – Energy aerobic, Karstasinīgā salsa, Combo, Vingrošana bērniem, „Disco dance –sweet80 ies”, Kalanētika un Fitnesa joga.      Katram dalībniekam tādējādi tiek dota iespēja atrast sev tīkamāko un piemērotāko vingrošanas veidu.      Jāatzīmē, ka visi minētie aerobikas veidi būs pārstāvēti ar to pamatkustībām, lai arī cilvēkam, kurš ar aerobiku ir uz „jūs” nebūtu sarežģīti tos izpildīt.
     Atpūtas pauzēs ikviens ir aicināts baudīt "cilvēku piramīdu" un „SPORT2000 fashion munute” priekšnesumus, kā arī apmeklēt ”Mix zonu”, kurā būs dažādi atbalstītāju interaktīvie stendi un bērnu stūrītis, Tāpat visiem būs iespēja nobaudīt spēka un veselības „boli” ko veidos „Augļu serviss” sadarbībā ar „Liepziedi un Rozmarīns”.
     Festivāla DREESS CODES –„SWEET 80 ties”. Pasākuma organizatori piešķirs speciālbalvu visoriģinālāk noformētajam darba kolektīvam. Tāpat ikvienu dalībnieku gaida „Vidzemes aerobikas festivāla 2012” multikarte, kas sniegs iespēju izmantot dažādus atbalstītāju nodrošinātos „bonusus” kā arī to uzrādot tiks piemērota 50% atlaide ieejas biļetei „A Eiropas” koncertā 25. februārī „Multiklubā”.

Dalība pasākumā būs bez maksas. Vienīgais nosacījums sporta apavi (varēs izmantot ģērbtuves).

Pasākumu vadīs: Rehabilitācijas un fitnesa centrs „BIMINI”, „Spēka Pasaule”, „Vingrotava”, „SportA rehabilitācijas centrs” „TK.FIT” un „Vingrošanas studija”.

Pasākumu organizē: Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Pasākumu atbalsta:
„Naktsmājas”, ” Valmieras piens”, „VISHY Viva sport”, „Sporta rehabilitācijas centrs”, ”Liepziedi un rozmarīns”, SPORT2000, „SekoEko”, Augļu serviss, Multiklubs, Valmieras sporta studija, radio SWH Vidzemes studija.
„Vidzemes aerobikas festivāls2012” veselībai un stipram garam!

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv