Alūksnes novada vidusskolas sportistiem – bronza!

14.02.2012.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     10. un 11. februārī Ērgļos notikušajā Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē skolu vērtējumā trešo vietu ieguva Alūksnes novada vidusskolas komanda, kas saņēma 3 zelta, 4 sudraba un 2 bronzas medaļas.

     Alūksnes novadu olimpiādē pārstāvēja Alūksnes pilsētas sākumskolas, Alūksnes novada vidusskolas un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas jaunie sportisti biatlona, slēpošanas un hokeja sacensībās.
     Skolu kopvērtējumā Alūksnes novada vidusskolas komandu pārspēja tikai Madonas 1. vidusskolas skolēni ar 6 zelta, 3 sudraba un 6 bronzas medaļām un Madonas Valsts ģimnāzija ar 4 zelta un 3 sudraba medaļām. Šī ir pirmā reize, kad kādai no novada skolām šajās sacensībās izdodas sasniegt tik augstu rezultātu.
     Sveicam Alūksnes novada vidusskolas komandu un viņu treneri Sergeju Sverčkovu, kurš skolēnus sagatavoja sacensībām! Alūksnes novada vidusskolas panākumus, iegūstot godalgotas vietas savās vecuma grupās, kaldināja Kristaps Deksnis ar 1. vietu distanču slēpošanā un 1. vietu distanču slēpošanas sprintā klasiskajā stilā, Vladislavs Ņedaivodins ar 1. vietu distanču slēpošanas sprintā klasiskajā stilā un 3. vietu distanču slēpošanā, Regīna Rudzīte ar 2. vietu distanču slēpošanā un 3. vietu distanču slēpošanas sprintā klasiskajā stilā, Romāns Tolkuškins ar 2. vietu biatlona sprinta distancē, Rasma Rudzīte un Ingus Deksnis, iegūstot 2. vietas distanču slēpošanā. Kopā ar pārējiem bija arī Linards Zēmelis, taču uz starta viņš nestājās slimības dēļ.
     Alūksnes pilsētas sākumskolu pārstāvēja Stīvens Logins, savukārt no Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas olimpiādē piedalījās Lelde Jurģīte, Beāte Kovgere, Marks Berkulis, Gusts Jermacāns, Jānis Veļķeris, kā arī hokejistu komanda – Rolands Dobelnieks, Ardis Tukišs, Ernests Langrāts, Rūdolfs Avots, Oskars Svars, Reinis Mednis, Toms Zviedrītis, Ritvars Bukovskis un Lauris Bērziņš. Kopā ar skolēniem sacensībās bija arī treneri un komandas pārstāvji Igors Krasts, Kārlis Bībers un Gints Teterovskis.
     Olimpiādē piedalījās 1150 dalībnieki 134 skolu komandās no 41 pašvaldības.

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv