Alūksnē pašvaldība par augstiem sasniegumiem pateiksies sportistiem

22.11.2011.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     Lai pateiktos par augstiem sasniegumiem sportā 2011. gadā, piektdien, 25. novembrī Alūksnes novada pašvaldība pasniegs naudas balvas novada sportistiem un treneriem.

Pašvaldības piešķirtās naudas balvas saņems sportisti un viņu treneri sešos sporta veidos. Basketbolā naudas balvas pašvaldība piešķīrusi Latvijas čempionam Kristapam Medisam un Latvijas jaunatnes čempioniem Reinim Mednim, Kārlim Medisam, Jānim Žagaram, Rūdolfam Avotam, Albertam Žagaram, kā arī basketbolistu treneriem – Jurim Iesalniekam, Gintam Kliestam un Jānim Nīkrencim.
Biatlonā pašvaldība naudas balvas piešķīra Latvijas čempionam Andrejam Rastorgujevam un Latvijas jaunatnes čempioniem Ingum Deksnim, Vladislavam Ņedaivodinam, Linardam Zēmelim, Rasmai Rudzītei, kā arī trenerim Sergejam Sverčkovam.
Pašvaldības naudas balva piešķirta arī bobslejistam, Latvijas čempionam Intaram Dambim, Latvijas čempionei vieglatlētikā Ilonai Marhelei un viņas trenerim Ilgvaram Vaskim.
Tāpat naudas balvas saņems džudiste, Latvijas jaunatnes čempione Linda Bēniņa un džudo treneris Aivars Mālnieks, kā arī Igors Dzilna un Sergejs Soldatovs, kuri novadu pārstāvēja Pasaules čempionātā makšķerēšanā un ieguva 3. vietu komandu cīņā.
Lai pateiktos sportistiem un treneriem par viņu veikumu un augstiem sportiskiem sasniegumiem, Alūksnes novada pašvaldība apbalvošanai paredzējusi izlietot 1500 latus.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv