Nedēļas nogalē Alūksnē snovborda sacensības

18.01.2011.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

     Sestdien, 22. janvārī,pulksten 17, Alūksnes ezera krastā Tempļakalnā sāksies snovborda sacensības, kurās dalībnieki sacentīsies BIG AIR disciplīnā.

     Sacensības, ko organizē snovborda klubs „Sniegaterapija” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, notiks jau otro gadu. Apmēram divu stundu garumā pie mākslīgā apgaismojuma sacentīsies 10 – 15 labākie Latvijas snovbordisti. Pasākumu vadīs dīdžeji, to kuplinās frīstaila meistari, kas kopā ar BMX riteņbraucējiem pārtraukumos demonstrēs interesantus trikus uz sniega tramplīniem. Gaidāmi arī citi pārsteigumi. Dalībnieku un skatītāju ērtībām pie trases darbosies bufete.
     - Tā kā dalībnieki jau pēcpusdienā uzsāks treniņus, līdzjutēji un skatītāji Tempļakalnā var ierasties arī ātrāk, - norāda Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.
     Lai pasākums noritētu raiti un nebūtu starpgadījumu, skatītāji tiek aicināti sacensību laikā ievērot drošības noteikumus, iespēju robežās uz pasākumu doties kājām ierobežotā transporta novietošanas iespēju dēļ un sacensību laikā neatrasties uz Alūksnes ezera ledus.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv