Sestdien Alūksnes novadā rallijsprints „Alūksne 2011”

03.01.2011.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

     Sestdien, 8. janvārī pulksten 10 Alūksnē Latgales ielā pretī tirgus laukumam tiks dots starts rallijsprintam „Alūksne 2011”, kas notiks Alūksnes novada teritorijā.

     Sacensību organizatoru pārstāvis Renārs Salaks informē, ka sacensībās būs četri ātrumposmi, no kuriem pirmie divi tiks braukti divreiz. Ātrumposmā „Garasimi” ceļa posmā Garasimi – Paideri – Katriņas – Sauliķi – Pakalnieši – Palejas – Melzobji Jaunalūksnes pagastā starts būs pulksten 10.13 un 11.41. Šajā posmā trase būs slēgta no pulksten 9.00 līdz 13.00.
     Ātrumposmā „LAVE” Alsviķu pagastā ceļa posmā Doreskalns – Kalnciems – Runči – Tūja – Grantskalni starts pirmajai automašīnai būs pulksten 10.36 un 12.06, savukārt trase šeit būs slēgta no pulksten 9.25 līdz 13.30.
     Piektais ātrumposms „Dēliņkalns” Ziemera un Veclaicenes pagastos ceļa posmā Ķauķu kalns – Dēliņkalns – Cīņas – Sapnīši sāksies pulksten 14.15, bet trase būs slēgta no pulksten 13 līdz 15.30.
     Noslēdzošajā ātrumposmā „Korneti” Veclaicenes pagastā ceļa posmā Korneti – Raibkazi – Mazpurāni – Virsaiši – Maģumi – Renci – Spaļļi – Brīvzemnieki – Liepiņas starts būs pulksten 14.40. Trase šeit būs slēgta no pulksten 13.30 līdz 16.00.
     R. Salaks norāda, ka Alūksnes iedzīvotājiem ērti apmeklējami ir ātrumposmi „Garasimi” un „LAVE”, jo abi atrodas ļoti tuvu Alūksnei.
     - Pie pirmā no tiem var piekļūt, ejot pa Kanaviņu ielu aptuveni kilometru aiz Alūksnes vidusskolas, savukārt ātrumposmam „LAVE” starts būs Doresmuižā aiz garāžām. Nepilnu kilometru no starta ir tramplīns, kas noteikti būs skatītājiem iecienīta sacensību vērošanas vieta. Skatītājiem pašiem jāizvēlas, kur labāk sekot līdzi sacensībām, jo visi ceļi ir ļoti interesanti, - saka R. Salaks.
     Sacensību rīkotāji aicina skatītājus gādāt par savu un arī braucēju drošību, būt uzmanīgiem un vērot sacensības tikai no atļautām vietām, ievērot drošības lentu ierobežojumus un organizatoru norādījumus.
     Rallija kartes un citi dokumenti ir atrodami internetā www.autosport.lv un www.4rati.lv .
     Sacensību rīkotāji informē, ka sakarā ar rallijsprintu sestdien, 8. janvārī gaidāmi satiksmes ierobežojumi Alūksnē, kā arī Jaunalūksnē, Alsviķos, Ziemeros un Veclaicenē. Laikā no pulksten 9.00 līdz 12.00 autotransporta satiksmes ierobežojumi būs Latgales ielā posmā no Uzvaras ielas līdz Tirgotāju ielai, Dārza ielā posmā no Latgales ielas līdz Helēnas ielai, kā arī Helēnas ielā posmā no Uzvaras ielas līdz Raiņa bulvārim. Šajā dienā būs atcelts autobusa reiss Nr. 6711, kas iziet no Alūksnes autoostas pulksten 13.20 maršrutā Alūksne – Dēliņkalns – Korneti – Alūksne.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv