Supernetto aicina ziedot

02.10.2009.

 

Ar aicinājumu ikvienu līdzcilvēku ziedot un palīdzēt veseļoties Iļjam, Alūksnes puisēnam ar īpašām vajadzībām, 1. oktobrī tiek atklātas ziedojumu kastītes Supernetto veikalā Alūksnē. Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti, lai nodrošinātu nepieciešamos finansu līdzekļus Iļjas ārstēšanai!

1. oktobrī ziedojumu kastītēs tiek atklātas arī citviet Latvijā, kurā ir Supernetto veikali. Kopskaitā 57 Supernetto veikalos ir izvietotas 225 jaunas ziedojumu kastītes, kas tur atradīsies uz pastāvīgu laiku.

Labdarības akcijas ietvaros, kas ilgs līdz pat 23. novembrim, centīsimies kopīgiem spēkiem palīdzēt pavisam 59 bērniem Latvijā, kurus skārusi bērnu cerebrālā trieka vai citas smagas slimības, kas viņus pavadīs visu mūžu. Tomēr visiem šiem bērniem ir iespējams palīdzēt, lai viņu ikdiena kļūtu vieglāka un gaišāka!

“Pirms četriem gadiem uzņēmums Rimi Latvia sadarbībā ar portālu Ziedot.lv uzsāka pastāvīgu ziedojumu piesaisti Rimi veikalos. Liekot santīmu pie santīma, ir izdevies paveikt lielus darbus. Līdz šim brīdim labdarības akcijās saziedoti vairāk kā 300 000 latu. Šogad nolēmām īstenot ilgi lolotu ieceri un uzstādījām ziedojumu kastītes arī Supernetto veikalos, jo katrs ziedotais santīms ir neatsverams atbalsts tiem, kuriem šobrīd tas visvairāk nepieciešams. Tādēļ no sirds aicinām ikvienu pilsētas iedzīvotāju šoreiz palīdzēt savējam – bērniņam ar īpašām vajadzībām – kas dzīvo līdzās!” saka Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

“Ziedot.lv ir ļoti gandarīts par sadarbību ar Rimi Latvia. Ļoti priecājamies, ka vēlme palīdzēt bērniem ir gājusi plašumā un tagad arī Supernetto veikalu klienti un darbinieki var iesaistīties labdarībā! Ļoti veiksmīgi, ka šomēnes būs iespēja palīdzēt tieši savas apkaimes bērniem” ieceri pozitīvi vērtē Rūta Dimanta, portāla Ziedot.lv vadītāja.

Masu medijam: lai uzzinātu sīkāku informāciju par savas pilsētas bērniņu/-iem ar īpašām vajadzībām, kam tiek vākti ziedojumi, sazinieties ar fondu Ziedot.

Papildus informācija:

Zane Eniņa
Rūta Dimanta
SIA Rimi Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Portāla Ziedot.lv vadītāja
Tālrunis: 6745526; 29414142 Tālrunis: 67289339
E-pasts: zane.enina@rimibaltic.com E-pasts: ruta@ziedot.lv


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv