Plāno atbalstu Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas simtgades svinībām

24.03.2009.

Evita APLOKA,
Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste

Piektdien, 20. martā tikās Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas (agrāk – Alūksnes 1. vidusskolas) absolventu grupa, lai diskutētu par iespējām, kā atbalstīt gatavošanos Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas simtgadei 2010. gadā.

Šajā tikšanās reizē piedalījās tādi absolventi kā Agita Bērzabinde, Astrīda Bētere, Gunta Kupča, Līga Langrāte, Spodra Matisāne, Anita Pētersone, Dace Plaude, Armands Musts, Agris Rušķis, Andris Stepītis, taču aicināto pulkā bija vēl citi šīs skolas absolventi, kuri domubiedru grupai pievienosies nākamajās sanāksmēs.
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas padomes priekšsēdētājs Armands Musts informēja, ka ģimnāzijas atbalsta biedrība plāno atvērt internetā savu mājas lapu, kas stāstītu par skolas vēsturi, tās skolēniem un skolotājiem un viņu veikumu dzīves laikā. Tāpat šajā mājas lapā būtu iespējams reģistrēties bijušajiem skolas audzēkņiem, publicēt savus atmiņu stāstus par atgadījumiem skolas gados. Ģimnāzijas audzēknis Kristaps Horns prezentēja jaunās mājas lapas izskatu un tās darbības principus. Plānots, ka mājas lapu internetā varēs atrast pēc domēna vārdiem glikaskola.lv un a1vsk.lv.
Tikšanās dalībnieki pārrunāja idejas, kādas sadaļas vēl būtu nepieciešams iekļaut mājas lapas saturā un to, kādus ģimnāzijas simtgades pasākumus varētu rīkot. Tuvākajā laikā ģimnāzijas atbalsta biedrība, sadarbībā ar Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolu, kuras vadībā arī ir vairāki Alūksnes 1. vidusskolas absolventi, plānojusi rīkot tikšanos ar skolas bijušajiem audzēkņiem Rīgā, lai diskutētu par viņu iespējām atbalstīt skolas jubilejas pasākumus.


Alūksnes pilsētas dome
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv