Notiks zemledus makšķerēšanas sacensības „Alūksne 2009”

12.03.2009.

Evita APLOKA,
Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciālis

21. martā Alūksnes ezerā notiks zemledus makšķerēšanas sacensības „Alūksne 2009”, ko rīko Alūksnes pilsētas domes un Alūksnes rajona Jaunalūksnes pagasta padomes kopīgā pašvaldību iestāde “ALJA”.

Iestādes vadītājs Igors Zvejnieks norāda, ka sacensību mērķis ir ne tikai noteikt labākos sportistus zemledus makšķerēšanā, bet arī popularizēt šo makšķerēšanas sportu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu.
Zemledus makšķerēšanas sacensības notiks 21. martā no pulksten 8 līdz 14. Sacensībām reģistrēties dalībnieki varēs norises dienā no pulksten 6 līdz 7.30 Alūksnes ezera krastā, „Šūpalās”.
Sacensības notiks komandu un individuālā konkurencē. Dalības maksa komandām ir piecpadsmit lati, jauniešiem līdz 16 gadu vecumam - divi lati, pārējiem dalībniekiem - pieci lati.
Visiem sacensību dalībniekiem jāuzrāda derīga jebkura veida makšķerēšanas licence Alūksnes ezerā, kā arī makšķerēšanas karte, izņemot personas, kas jaunākas par 16 gadiem un vecākas par 65 gadiem un invalīdus. Licences un makšķerēšanas kartes varēs iegādāties arī reģistrācijas vietā.
Par uzvarētāju zemledus makšķerēšanas sacensībās individuālajā konkurencē kļūs tas sacensību dalībnieks, kuram būs vislielākais noķerto zivju kopējais svars. Līdzīgi arī komandu konkurencē uzvarēs tā komanda, kuras noķerto zivju kopējais svars būs vislielākais. Balvas saņems trīs veiksmīgākie zemledus makšķernieki un trīs veiksmīgākās komandas.


Alūksnes pilsētas dome
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv