Ziemciešu dāvināšanas akcijā necerēta atsaucība

25.05.2009.

Evita APLOKA,
Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste

Necerēta iedzīvotāju atsaucība izrādījusies Alūksnes pilsētas pašvaldības aģentūras „Spodra” dārzkopības speciālistes Vivitas Skudras aicinājumam dāvināt ziemciešu stādus Alūksnes pilsētas apstādījumu papildināšanai.

Akcijai, kas tika izsludināta Alūksnes pilsētas domes informatīvā izdevuma „Alūksnes Domes Vēstis” aprīļa numurā, atsaukušies vairāk kā desmit cilvēku.
- Esmu ļoti priecīga par šo atsaucību un pateicos visiem, kas vēlējās dāvināt ziemcietes pilsētas apstādījumiem no sava dārza. Kā jau lūdzām, piedāvājuma klāstā pārsvarā bija flokši un astilbes, kā arī citas ziemcietes. Nonākot dārzā, cilvēki piedāvāja arī citas puķes. Galvenais stādījums, kur izmantojam iedzīvotāju dāvinātās ziemcietes, ir centrālajā skvērā aiz autoostas, tāpat tās stādītas dobē bērnu rotaļu laukumā aiz Jaunās pils un skvērā pie luterāņu baznīcas, mazliet vēlāk arī stādīsim skvēriņā Pils un Siguldas ielu krustojumā. Nāciet visi novērtēt, kad iestādītās ziemcietes paaugsies un ziedēs, - aicina Vivita Skudra.
Katrs, kurš dāvāja ziemcietes pilsētas apstādījumiem šopavasar, saņēma arī simbolisku pateicības rakstu no Alūksnes pilsētas domes. Paldies tiem alūksniešiem, kas piedalījās akcijā: Valdai Freimanei, Ingai Bindarei, Tamārai Vasiļjevai, Modrai Ķīsei, Anitai Vēliņai, Ventai Ilarionovai, Dzidrai Neibergai, Veltai Stradiņai, Gerhardes kundzei, Lāces kundzei, Alūksnes rajona invalīdu biedrībai un visiem pārējiem, kas dāvinājuši puķes pilsētas apstādījumu papildināšanai arī agrāk.
Viena no akcijas dalībniecēm Inga Bindare atzina, ka viņai ļoti patīk puķes.
- Dzīvojot mājās, man bija vairāk brīva laika puķu kopšanai, tagad atsāku strādāt un tik daudz laika vairs neatliek. Neceļas roka, lai likvidētu puķu dobes, tādēļ labāk atdāvinu, lai priecājas arī citi cilvēki. Arī pati iešu garām un varēšu priecāties, - par savu motivāciju dāvināt ziemcietes pilsētas apstādījumu papildināšanai stāsta Inga Bindare.

  


 

 


Alūksnes pilsētas dome
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv