„Alūksnes aplis 2009” – 22. februārī

19.02.2009.

Evita APLOKA,
Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste

Svētdien, 22. februārī uz Alūksnes ezera ledus notiks otrais auto vadīšanas prasmju uzlabošanas pasākums „Alūksnes aplis 2009”.

Pirmais auto vadīšanas prasmju uzlabošanas pasākums, kas pulcēja apmēram 30 dalībniekus, notika 7. februārī.
Šoreiz organizatori vērš dalībnieku uzmanību uz to, ka ir veiktas izmaiņas pasākuma nolikumā. Izmaiņas paredz, ka reģistrācija notiks pasākuma dienā no pulksten 8.00 līdz 10.00 un dalībnieki ar trasi varēs iepazīties uzreiz pēc reģistrācijas. Pirmās automašīnas starts būs pulksten 10.30.
Pasākumu rīko Alūksnes pilsētas domes un Jaunalūksnes pagasta padomes kopīgā pašvaldību iestāde „ALJA”, sadarbojoties ar entuziastu grupu. Pasākuma rīkotāji lūdz skatītājus būt saprotošiem un, rūpējoties par savu drošību, neatrasties uz ledus, bet skatīties braucienus no krasta, kā arī ņemt vērā, ka automašīnas, kas atrodas uz ledus, ir nepieciešamas pasākuma organizācijas nodrošināšanai.
Ar nolikumu un tā izmaiņām svētdien būs iespējams iepazīties pasākuma norises vietā, tas ir atrodams arī Alūksnes pilsētas domes mājas lapā www.aluksne.lv/dome un interneta vietnēs www.subaru-club.lv un www.audi-style.lv.
Atgādinām, ka pasākumā piedalīties var gan pieaugušie, gan jaunieši. Sacensību dalības maksa ir 8 lati pieaugušajiem, ja startē vienā automašīnu klasē, bet jauniešiem līdz 18 gadu vecumam - 5 lati.
Arī pārējās dienās ir iespējams auto vadīšanas prasmju uzlabošanai izmantot uz Alūksnes ezera izveidoto ledus trasi. Šādā gadījumā vispirms pašvaldības iestādē „ALJA” Pilssalas ielā 10, Alūksnē, ir jāiegādājas maksas atļauja braukšanai pa ledu. Atļauju iespējams iegādāties pašvaldības iestādē „ALJA” darbdienās no pulksten 9 līdz 17 un darbdienu vakaros no pulksten 20 līdz 22. Atļauja vienai dienai maksā divus latus.


Alūksnes pilsētas dome
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv