Dzīvnieki meklē jaunus saimniekus

14.08.2009.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Dzīve ne vienmēr ir tikai skaista un jauka, dažkārt tā sagādā nepatīkamus pārsteigumus cilvēkiem un arī dzīvniekiem.

Suņu un kaķu izolatorā Alūksnē, Malienas ielā 13 šobrīd uzturas vairāki dzīvnieki, kas ilgojas pēc saimnieka mīlestības, siltas mājas, jumta virs galvas un savas ēdiena bļodiņas.
Ja zināt, ka vēlaties un varat to viņiem sniegt, zvaniet suņu un kaķu izolatora veterinārārstei Sarmai Ločmelei pa tālruņiem 64321456 vai 29143258.

Suņuks Lapsiņš ir pavecs, viņš ir mierīgs un draudzīgs. Lapsiņš atvests no „Vistako” apkārtnes un ap kaklu viņam ir brūna siksniņa. Izolatora darbinieki cer, ka suņuks ir tikai noklīdis un nav ļaunprātīgi izmests.
Kaķēns Leo ir trīs mēnešus vecs. Mincis ir draudzīgs. Viņš atrasts pretī degvielas uzpildes stacijai „Virši - A” Alūksnē.
Izolatorā šobrīd uzturas vairāki kaķi. Viens no murrājošo kompānijas ir runcis Rudais. Acīmredzot kaķis kādam šķitis par nastu, tādēļ atnests uz patversmi.
Tāpat bez saimnieka palicis runcis, kam izolatorā dots vārds Pelēkais. Viņš atvests no Helēnas ielas 28. nama pagraba Alūksnē.
No Helēnas ielas 28. nama pagraba atvesti vēl vairāki kaķēni kopā ar māmiņu. Pagaidām kaķēni izturas nedroši pret svešo pasauli, tomēr, cerams, ka kāds uzņemsies atbildību un rūpes par mazuļu pieradināšanu.

Alūksnes suņu un kaķu izolatora veterinārārste Sarma Ločmele aicina līdzcilvēkus, kuri uzņēmušies rūpes par kādu mājdzīvnieku, pienācīgi izprast savu pienākumu.
- Mīļie cilvēki, neuzkraujiet savas problēmas uz citu pleciem, esiet atbildīgi par saviem dzīvniekiem un rīkojieties kā civilizēti cilvēki civilizētā pasaulē, - saka S. Ločmele.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv