DŽUDO: Iliyas Estamirov, Nauris Bilinčuks (treneris Aivars Mālnieks);
BIATLONS: Kristaps Deksnis (treneris Sergejs Sverčkovs)
2018.GADA ABSOLVENTI
VIEGLATLĒTIKA: Kristiāns Volšteins, Una Kaktiņa, Kristīne Kalniņa (treneris Aivars Bebris).
DŽUDO: Stīvens Logins, Oskars Krūmiņš, Norberts Dāniels Dovgāns (treneris Aivars Mālnieks).
BASKETBOLS: Mairis Kļava, Kristiāns Mičulis, Edgars Vītols, Kārlis Ludvigs, Jānis Krastiņš, Ričards Puķudruva (treneris Artūrs Kļaviņš).
2017.GADA ABSOLVENTI
VIEGLATLĒTIKA: Erika Olberkyte (treneris Ilgvars Vaskis), Marta Liepiņa (trenere Aija Latika).
BASKETBOLS: Kristers Musts (treneris Gints Kliests).
DŽUDO: Beāte Pore, Dairis Golubevs (treneris Aivars Mālnieks).
Basketbols: Roberts Āboliņš, Kristers Belovs, Niks Ertmanis, Rihards Lielgalvis, Krista Raudiņa, Krišs Spirks, Tomass Volts, Vendijs Voskis, Elīna Voska; (treneris Jānis Nīkrencis).
Vieglatlētika: Kalvis Kaktiņš, Edgars Zvejnieks; (treneris Ilgvars Vaskis).
Vieglatlētika (Ape): Undīne Ābolkalne, Līva Lārmane, Matīss Leimanis, Valdemārs Timofejevs, Rinalds Virsis, Madara Vorfolomejeva, Tīna Ciprusa, Linards Meisters; (trenere Aija Latika).
Biatlons: Regīna Rudzīte; (treneris Sergejs Sverčkovs).
Džudo: Linda Bēniņa, Roberts Posts (treneris Aivars Mālnieks).
BASKETBOLS: Jānis Žagars,
Alberts Žagars,
Oskars Svars,
Reinis Stahovskis,
Artūrs Voskis,
Rūdolfs Avots,
Rolands Tišanovs,
Reinis Mednis,
Arvīds Veigners
VIEGLATLĒTIKA:
Artis Maksims,
Laura Skladova,
Zanda Šķetika,
Džeina Riekstiņa
DŽUDO: Oskars Bēniņš, Krišjānis Posts, Rolands Dobelnieks, Lāsma Smetele
BIATLONS: Linards Zēmelis, Ingus Deksnis, Vladislavs Ņedaivodins
Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas 2014.gada absolventi:
Basketbols: Jānis Strapcāns, Agris Puzulis, Alise Beķere, Eva Pāringa
(treneris Jānis Nīkrencis)
Vieglatlētika: Agris Cekulis, Emīls Brants, Dāvis Vītoliņš
(trenere Aija Latika)
Džudo: Ričards Mellītis, Elvis Kopmanis, Dairis Svilāns, Lauris Ribaks, Kārlis Žīgurs
(treneris Aivars Mālnieks)
Biatlons: Rasma Rudzīte
(treneris Sergejs Sverčkovs)
Džudo un vieglatlētika: Arnolds Dmitrijevs
(treneri Aivars Mālnieks un Ilgvars Vaskis)
Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas 2013.gada absolventi:
Džudo: Edijs Sadovņikovs, Jānis Serts
(treneris Aivars Mālnieks)
Basketbols: Rihards Gross, Ronalds Tomsons, Artūrs Šelders, Laura Volcīte, Beate Kovgere
(treneris Gints Kliests)
Biatlons: Dmitrijs Prokopjevs
(treneris Sergejs Sverčkovs)
Vieglatlētika: Ieva Palkavniece, Nils Šķepasts, Laura Jaunzeme, Jānis Kauliņš
(trenere Aija Latika)