<<< Atpakaļ

 

Noslēdz līgumu ar jaunu atkritumu apsaimniekotāju Alūksnes novadā


13.09.2017.

Druvis MUCENIEKS,

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

 2017. gada 12. septembrī Alūksnes novada pašvaldība, saskaņā ar iepirkuma par atkritumu apsaimniekošanu Alūksnes novada teritorijā rezultātiem, noslēdza līgumu ar uzņēmumu SIA “Pilsētvides serviss”.

Saskaņā ar līgumu divu mēnešu laikā notiks pārejas process no līdzšinējā atkritumu apsaimniekotāja SIA “Rūpe” uz turpmāko atkritumu apsaimniekotāju SIA “Pilsētvides serviss”. Tuvākajā laikā informēsim par to, kā tiks organizēta līgumu slēgšana ar jauno atkritumu apsaimniekotāju.

Uzņēmums SIA “Pilsētvides serviss” šobrīd darbojas Rīgā, Lubānas, Cesvaines, Carnikavas, Ķekavas, Gulbenes, Priekules un Ērgļu novados.

"Mums ir patiess prieks, ka turpmākos septiņus gadus mums būs iespēja apkalpot Alūksnes novada iedzīvotājus un uzņēmumus, sniedzot viņiem atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus. SIA "Pilsētvides serviss" sāks savu darbu Alūksnes novadā jau 12. novembrī. Alūksnē būs izveidots klientu apkalpošanas centrs, kas sāks savu darbību jau šī gada oktobrī, lai klienti varētu parakstīt līgumus un risināt jebkādus ar atkritumu apsaimniekošanu saistītos jautājumus klātienē, bet iedzīvotājiem būs nodrošināta iespēja noslēgt līgumus arī elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu: aluksne@pilsetvide.lv. SIA "Pilsētvides serviss" ne tikai nodrošinās kvalitatīvus pilna cikla atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, bet arī Alūksnē izveidos iedzīvotājiem ērtu un pieejamu atkritumu šķirošanas infrastruktūru, izbūvējot atkritumu šķirošanas laukumu. Turklāt uzņēmums plāno īstenot vides izglītības pasākumus un rīkot dažāda veida akcijas un konkursus, kas vienlaikus izglītos un motivēs sabiedrību pievērsties atkritumu šķirošanai, lai saudzētu apkārtējo vidi," uzsver SIA "Pilsētvides serviss" valdes loceklis Jurģis Ugors.

            Aicinām iedzīvotājus aktīvi sekot līdzi informācijai par atkritumu apsaimniekotāja nomaiņas procedūras darbībām Alūksnes novada pašvaldības laikrakstā “Alūksnes Novada Vēstis”, mājaslapā www.aluksne.lv vai Alūksnes novada pašvaldības sociālo tīklu kontos:
Twitter: https://twitter.com/Aluksnes_novads,
Facebook: https://www.facebook.com/Aluksnesnovads/
Draugiem: http://www.draugiem.lv/aluksnesnovads/

 
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv